Sowa

Sarbinowo – nietypowa miejscowość

Bez kategorii No Comment

Na oficjalnej stronie można przeczytać, że „Sarbinowo to typowo letniskowa, nadbałtycka miejscowość”. Można pomyśleć po prostu „OK. Nic nowego, w końcu taka typowa miejscowość nad Bałtykiem jest tak naprawdę co kilkanaście kilometrów”, ale później trzeba przejrzeć inne segmenty strony, zapoznać się z lokalną ofertą kwaterunkową w Sarbinowie, z listą atrakcji, galerią zdjęć i dojść do wniosku, że tej wiosce daleko do bycia typową.

Wędrując po zdjęciach z zawartej tam galerii po prostu chce się znaleźć na tamtejszej plaży. Piasek jest czysty, bez śladów kamieni, morze zapowiada się równie interesująco, a przez resztę dnia umysł z pewnością nie odpędzi od siebie myśli o tym, jak cudownie byłoby rozłożyć tam ręcznik i rozkoszować się ciepłym słońcem w akompaniamencie szumu fal. Pierwsze wrażenie Sarbinowo zrobiło z pewnością dobre, czy uda się je podtrzymać, kiedy przyjrzymy się wiosce nieco uważniejszym okiem?

Wszystko, co interesujące ma tam miejsce w okresie letnim, bo to wtedy plaża jest najbardziej zachęcająca, a lokalni przedsiębiorcy otwierają swoje przybytki oferując nielimitowaną i nienudzącą się rozrywkę każdemu kto zdecyduje się ich odwiedzić. Oczywiście nie ma problemu ze znalezieniem miejsca dla siebie, bo pierwszym, co turystyczna miejscowość musi zapewnić to właśnie noclegi.  Od pól kempingowych, przez stancje, pokoje hotelowe, domki po dworki do wynajęcia! Coś na każdą kieszeń, objętość grupy i gust.

Idąc dalej i patrząc na atrakcje w Sarbinowie i niedalekiej okolicy zachwycić się można ich mnogością, bo nie ruszając się z miejsca z łatwością można przejść się nadmorską promenadą, polecaną zwłaszcza o zachodzie lub wschodzie słońca, czy oczywiście skorzystać z dobrodziejstw pięknej, szerokiej plaży, a miłośników zwierząt z pewnością ucieszy stadnina koni. Kilka minut jazdy samochodem i znaleźć się można w parku linowym idealnym zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>