Sowa

Warto wybrać się w góry!

Bez kategorii No Comment

Jeśli nie lubicie leżenia na plaży i wolicie aktywne spędzanie wolnego czasu, warto wybrać się w góry. Jeśli chodzi o noclegi, warto wcześniej o to zadbać, gdyż w sezonie, szczególnie letnim oraz zimowym chętnych nie brakuje. Wpisując jednak w wyszukiwarkę internetową hasło: noclegi góry Waszym oczom ukaże się cała lista możliwości w różnych, atrakcyjnych cenach. Możecie skorzystać z kwater u górali, którzy w sezonie wynajmują część swoich domów czy wybrać hotele lub apartamenty, możliwości na pewno nie zabraknie i każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż baza noclegowa rozbudowuje się i z roku na rok powstaje coraz więcej nowych miejsc.

Góry to wspaniały wybór nie tylko w okresie letnim, ale również jesienią czy wiosną. Zimą możecie skorzystać z dobrze przygotowanych tras narciarskich i pojeździć na nartach lub desce. Jest to również dobry moment na rozpoczęcie nauki jazdy Waszej pociechy, gdyż nic tak nie rozwija poznawczo dziecka jak ruch. Dodatkowo jest to wspaniała dawka dobrej energii. Po tak męczących zjazdach możecie wybrać się na ciepły obiad do Zakopanego, gdzie na każdym kroku znajdują się urokliwe knajpy i góralskie restauracje, gdzie możecie skosztować regionalnych dań, takich jak kwaśnica czy inne.

Będąc w Tatrach, warto również zwiedzić okoliczne kościoły, które są pięknie przyozdobione. Będąc tam, warto również sprawdzić kalendarz imprez kulturalnych, które będą działy się w tych okolicach w czasie Waszego pobytu. Wiele takich atrakcji jest darmowych, co jest dodatkowym plusem. Będąc w Zakopanym, możecie kupić wiele pamiątek dla najbliższych lub zwiedzić muzeum figur z wosku. Będzie to niezapomniana atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie z najsławniejszymi osobami z dziedziny filmu, sztuki czy kultury z całego świata, które wyglądają jakby były żywe.

Jeśli jesteście na wakacjach z młodzieżą, warto wybrać się do kina 7D, gdzie możecie nie tylko zobaczyć, ale również poczuć we wszystkich zmysłach oglądany film. Filmy te zazwyczaj są krótkie i dotyczą przyrody, powstania świata, co jest ciekawą rozrywką dla nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Będąc w Zakopanym, możecie zobaczyć kościół na Krzeptówkach, w którym działo się wiele ciekawych wydarzeń związanych z religią. Warto również wybrać się na koncert góralskiej kapeli.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>